Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zwykłe, proste, nie płaskie wycieraczki do O2 -czy podejdą?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zwykłe, proste, nie płaskie wycieraczki do O2 -czy podejdą?

    Czytam ten wątek olejowy na forum Subaru :wink: Ale jakoś Wam bardziej ufam :szeroki_usmiech
    Podziękował rOBERTO795, REXAX, PAOLO ESCO,

    Rocznik 2007 więc dawno po gwarancji.
    Wojciech Łuński

  • #2
    Zwykłe, proste, nie płaskie wycieraczki do O2 -czy podejdą?

    Czy w O2 montowali zwykłe wycieraczki przedniej szyby? Mam O2 Tour od dwóch tygodni i wycieraczki płaskie skaczą czasami po szybie, wygląda to tak jakby brakowało im sztywności. Już w wielu autach widzałem podobny efekt.

    W O1 mam zwykłe wycieraczki i sobie je chwalę. Czy da się coś z tym zrobić. Czy jakaś firma produkuje zwykłe do O2? Czy może jestem skazany na ten shit?
    "coś być musi, do cholery, za zakrętem"

    O1 Tour BFQ+LPG LR - BARRACUDA
    O2 Tour BSE+LPG LR - MED

    Komentarz


    • #3
      niezal, jestes skazany na zakup nowych piorek, najlepiej markowych (niekoniecznie z ASO), żeby założyć pióra starego typu musiałbyś wymienić jeszcze ramiona wycieraczek - taki "reverse upgrade" :diabelski_usmiech
      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

      Komentarz


      • #4
        żeby założyć pióra starego typu musiałbyś wymienić jeszcze ramiona wycieraczek
        Nie wiem czy by to podeszło bo w O2 wycieraczki się chowają w masce.

        Niezal generalnie płaskie powinny lepiej zabierać bo mają większy docisk niż te metalowe.
        Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

        _

        Komentarz


        • #5
          niezal, kup sobie same gumy z ASO VW i będziesz miał nowe ori wycieraczki
          "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

          Komentarz


          • #6
            wycieraczki jako tako podejdą, gorzej natomiast z ich mocowaniem :lol:
            kup same gumki w VW, jak nie pomoże to nowe pióra, a gumy będą na zaś

            Komentarz


            • #7
              No właśnie Panowie ja nie potrzebuję nowych gumek, po prostu denerwują mnie wycieraczki typu płaskiego. Jeśli chodzi o gumki to są nowe bo auto ma 2 tygodnie i nie sądzę że są uszkodzone. Niewiele da mi wymiana tych gumek.

              Chciałbym całość wymienić tak żeby zwykłe, klasyczne wycieraczki podeszły i o to mi tylko chodzi czy jest to wykonalne w tym modelu? No właśnie kwestia mocowania się pojawia.

              Sorry ale nie zgodzę się z Wami że płaskie wycieraczki są lepsze od klasycznych. Dla mnie to lepsze to one są tylko pod względem wyglądu, estetyki. Jeżdżę tym i owym i zawsze to samo stwierdzam. No ale każdy ma prawo do własnej opinii.
              Dzięki za odpowiedzi.
              "coś być musi, do cholery, za zakrętem"

              O1 Tour BFQ+LPG LR - BARRACUDA
              O2 Tour BSE+LPG LR - MED

              Komentarz


              • #8
                ja nie mam żadnych problemów z tymi wycieraczkami zbierają zaj...cie nie podskakują
                są cichutkie ,myślę ze po prostu jakiś feler kup w VW same gumki od golfa 5 wymień i będzie OK. Nie wiem czy w ogóle dostaniesz ramiona wycieraczek zwykłych do OII .
                Sebastian
                Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                Wczasy nad morzem - klik

                Komentarz


                • #9
                  na bank jakiś bubel wsadzili bo to nie możliwe :!:
                  ja na jednych piórach już 30tyś zrobiłem, dwie wymiany samych gum i działają idealnie :szeroki_usmiech
                  oczywiście pióra pewnie sporo więcej mają nalatane, bo samochód używany

                  Komentarz


                  • #10
                    Mi wycieraczki podskakiwały przez pierwsze kilka machnięć. Teraz cisza, spokój i zbierają perfekcyjne.

                    Jak sebastian7905 i abstinent nigny nie miałem problemu z wycieraczkami aero w octavii.
                    Piotrek

                    Fabia III Combi 1.0 CHYB
                    Rapid Spaceback 1.2 CGPC

                    Komentarz


                    • #11
                      Ok, popróbuję jeszcze trochę i zobaczymy jak się będą sprawować, póki co jest susza i upał w Krakowie i nie mam okazji załączać. Może powodem jest właśnie przesuszona szyba, gumki, itd, może się rozruszają po jakimś czasie jak powiadacie.

                      Dzięki za pomoc. Jak zwykle można liczyć na szybkie odpowiedzi na tym forum, "nie ma lipy tu" na octaviaclub.pl. Pozdrawiam 8) .
                      "coś być musi, do cholery, za zakrętem"

                      O1 Tour BFQ+LPG LR - BARRACUDA
                      O2 Tour BSE+LPG LR - MED

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X